OTURUM İZNİ (İKAMET) DANIŞMANLIĞI

Fırat Tercüme / Oturum İzni (İkamet) Danışmanlığı
  • Home
  • Oturum İzni (İkamet) Danışmanlığı
Değerli Müşterilerimiz,

OTURUM İZNİ (İKAMET) DANIŞMANLIĞI

Ülkemiz gerek doğa güzellikleriyle gerekse bulunduğu konum dolayısıyla birçok ülkeden turist çekmektedir. Ülkemize gelen birçok turist vize ile gelmektedir ve bu vize süreleri minimum 1 ay maksimum 3 aydır. Türkiye’de daha fazla ikamet etmek isteyen şahısların oturum iznine(ikamet) başvurmaları gerekir. Birçok yabancı bu konuda ne yapmaları gerektiğini bilmediği için yanlış işlem yapmamaları adına oturum izni(ikamet) danışmanlığı sağlamaktayız.

İkamet başvurusu ve randevu süreci dikkat ve titizlik gerektirir. Başvuru esnasında yapılan en ufak hata ikamet başvurusunun reddedilmesine neden olabilir ve ikameti reddedilen şahsın ülkeden çıkış yapması gerekir. Bu sebeple ikamet konusunda bilgili tercüme bürolarına başvurmak gerekir.

Fırat tercüme olarak uzun yıllar sonucu kazandığımız tecrübe ile sizlere oturum(ikamet)izni konusunda danışmanlık sağlıyoruz. Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bizlerle bulabilir, yüz yüze sağladığımız güven esasına dayalı görüşmelerde, oturum izni (ikamet) için başvurduğunuz kurumun sizden hangi belgeleri isteyeceğini ve randevunuzda ne yapmanız gerektiği gibi hususlarda size oturum izni(ikamet)danışmanlığı sağlıyor ve bütün süreç hakkında tarafınıza bilgi veriyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Konuşmayı Başlat
1
💬Whatsapp
Merhaba! Fırat Tercüme Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124252867Vize İşlemleri